Portál
 Article Details
Používejte údaje z Katedry pro hlášení hygienikům

Rostoucí počty žáků s virovým onemocněním v posledních týdnech znamenají větší zátěž i pro vedení škol. Jedním z nutných kroků je oznamování počtu aktuálně absentujících žáků (nemocných) na hygienickou stanici jako podklad pro případné vyhlášení chřipkových prázdnin.

V aplikaci Katedra si nyní můžete vygenerovat dokument "Absence studentů ve vyučovacích hodinách", který najdete v menu Ostatní - Dokumenty - Vzory dokumentů.

Tento dokument umožňuje zjistit přesný počet žáků, kteří chybí v určité vyučovací hodině vybraného dne nebo v konkrétní den. Takto získané údaje jsou rozděleny na absenci celkovou, omluvenou, neomluvenou, nezapočítávanou a nevyhodnocenou.

*****
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo Sdělení MŠMT k úpravě organizace školního roku ve školách a školských zařízeních postižených chřipkovou epidemií. Celý text najdete na webových stránkách MŠMT.

 

 

 

Tým Škola OnLine, 19.11.2009



Written By: Petr Wilfer
Date Posted: 11/19/2009
Number of Views: 829

Return