Nepřehlédněte

Třetí díl našeho seriálu Návrat do lavic je věnován testování žáků a pedagogických pracovníků na COVID 19 a nástroji, které jsme pro Vás v aplikaci připravili pro usnadnění celého procesu testování. Naleznete v něm informace k nově vzniklému formuláři pro Evidenci testů na COVID - 19 a k tiskovým výstupům, které Vám jsou Vám pro účely testování žáků a zaměstnanců rovněž v aplikaci k dispozici.  

  Na tomto odkazu si 3. díl věnovaný testování žáků můžete stáhnout. 

Druhý díl je našeho seriálu Návrat do lavic je věnován modulu aplikace Škola OnLine, který je určen k přímé komunikaci mezi uživateli formou interních zpráv v aplikaci či e-mailů.

Na tomto odkazu si 2. díl věnovaný modulu Komunikace a hromadnému odesílání zpráv můžete stáhnout.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo metodické pokyny k návratu dětí, žáků a studentů do škol od 12. 4. 2021. Abychom vám pomohli s návratem žáků do školních lavic, připravili jsme v aplikaci Škola OnLine celou řadu nových funkcí a drobných vylepšení. A nejen o těch vás budeme v následujících dnech informovat prostřednictvím našeho nového seriálu Návrat do lavic.

Nemohli jste si v přímém přenosu pustit webinář věnovaný elektronickým zápisům do MŠ a ZŠ v aplikaci Škola OnLine"? Přinášíme Vám videozáznam z této akce. 


Nemohli jste si v přímém přenosu pustit webinář věnovaný správě školní matriky v aplikaci Škola OnLine? Přinášíme Vám videozáznam z této akce. 
Strana 1 z 37První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Naše škola je se Školou OnLine velmi spokojena. Po zadání všech potřebných dat nám aplikace velmi dobře slouží a usnadňuje práci...

Mgr. Milena Tomanová

Základní škola a mateřská škola Srch, okres Pardubice

 

Zobrazit další...