Novinky z aplikace

Rádi bychom Vás informovali, že ve Škole Online jsou k dispozici nové tiskové sestavy pro generování výsledkové listiny k příjímacímu řízení. Tiskový výstup obsahuje podrobný seznam uchazečů s registračními čísly, výsledky všech částí zkoušek a výsledkem, zda byl uchazeč přijat či nepřijat.

 

 

Vaši pozornost bychom rádi upřeli na webinář, který pro Vás pořádáme ZDARMA a je zaměřen na další kroky v procesu vyhodnocení přijímacího řízení pro střední školy

Začínáme dnes 3. 5. 2024 od 13:00. Na webinář se připojíte pomocí tohoto odkazu. Přinášíme vám přehled březnových novinek systému Škola Online. Zahrnuje řadu zajímavých námětů od našich uživatelů, které jsme zapracovali do aplikace pro zlepšení a zjednodušení vaší práce. Podívejme se spolu, co nového v systému najdete.
přinášíme vám aktuální informace o stavu přijímacího řízení na střední školy po zpřístupnění exportu dat z DiPSy.přinášíme vám aktuální informace o stavu přijímacího řízení na střední školy po zpřístupnění exportu dat z DiPSy.

Import uchazečů do systému Škola Online

Poslední verzi exportu z DiPSy jsme obdrželi v průběhu pátečního večera, tj. ve chvíli, kdy bylo školám umožněno exportovat údaje o uchazečích ze systému DiPSy.

Strana 1 z 17První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Naše škola je se Školou OnLine velmi spokojena. Po zadání všech potřebných dat nám aplikace velmi dobře slouží a usnadňuje práci...

Mgr. Milena Tomanová

Základní škola a mateřská škola Srch, okres Pardubice

 

Zobrazit další...