Upozorňujeme uživatele Školy OnLine, že ve středu 21. ledna bude mezi 21. a 22. hodinou probíhat plánovaná údržba serverů, na nichž uvedený systém běží.

Proto se může v uvedené době stát, že aplikace bude krátkodobě nedostupná.

Děkujeme za pochopení.

Tým Škola OnLine, 21.1.2009

Pokud Vaše škola používá aplikaci Katedra a chystáte se na konci pololetí tisknout vysvědčení či jeho výpis, rozhodně využijte veškeré uživatelské podpory, kterou vám Škola OnLine nabízí.

Na následujících řádcích najdete odkazy na různé návody a pomůcky k uzavření hodnocení a vytištění vysvědčení.

 

Upozorňujeme všechny uživatele, že v sobotu 10.1. bude od 15 do 19 hodin probíhat rozšíření hardwarové infrastruktury, na níž je provozována Škola OnLine. Proto může dojít ke krátkodobým výpadkům provozu systému.

Děkujeme za pochopení.

Tým Škola OnLine, 8.1.2008

Novou zajímavou funkčnost nabízí Škola OnLine. Rodiče díky ní mohou elektronicky omlouvat absenci dětí ve výuce, což značně zjednodušuje a zkvalitňuje komunikaci mezi pedagogy a zákonnými zástupci žáků.

V aplikaci Žákovská nyní každý zákonný zástupce žáka či studenta najde v Menu v části Zprávy položku Omluvenka. Zde si vybere, které dítě omlouvá, komu z učitelů chce omluvenku zaslat, kdy bude dítě chybět a na závěr vyplní důvod absence. Po odeslání jej systém upozorní hláškou „Úspěch: Omluvenka byla úspěšně odeslána.“

Upozorňujeme všechny uživatele Školy OnLine, že ve středu 7. ledna 2009 bude mezi 21. a 22. hodinou probíhat pravidelná údržba serverů, na nichž je tato aplikace naistalována. Je tedy možné, že se v této době nebudete moci do Školy OnLine přihlásit. Všechny termíny odstávek pro první pololetí letošního roku naleznete zde.

Děkujeme za pochopení.

 

Tým Škola OnLine, 6.1.2009

Strana 206 z 222První   Předchozí   201  202  203  204  205  [206]  207  208  209  210  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Velkým podílem ke komfortnímu používání Školy OnLine přispívá i jejich odborně erudovaná, ochotná a prakticky nonstop fungující technická podpora.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...