13

Ústřední automotoklub (ÚAMK) pořádá na Václavském náměstí v Praze dne 28. června od 10 do 17 hodin Den bezpečnosti silničního provozu (Road Safety Day). Patronem celé akce je pražský primátor MUDr. Bohuslav Sobotka a jedním z nejvýznamnějších hostů bude jezdec Formule 1 Michael Schumacher.

V rámci programu předvede Hasičský záchranný sbor ČR simulované zásahy při dopravních nehodách, dále si návštěvníci budou moci prohlédnout největší mobilní nemocnici v ČR a hasičské či policejní vozy a vyzkoušet simulátory nárazu ÚAMK nebo trenažér Formule 1. Na děti též čekají vědomostní soutěže a různé závody.

Součástí celé akce je také malířská soutěž s tématikou „Bezpečnost silničního provozu“. Žáci mohou nakreslit jakýkoliv motiv související s tímto tématem. Každá škola vybere 3 nejzdařilejší výtvory a pošle naskenované na adresu ÚAMK. V den konání akce pak bude vyhlášen absolutní vítěz, který obdrží zajímavé ceny.

 

Podrobný program naleznete pod tímto odkazem.

 

Zdroj: MŠMT

Publikováno v: Školství, Obecné


Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Pro volbu školského informačního systému dnes existuje více možností, pro naši školu však byla nejlepší volbou právě Škola OnLine.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...