Vstupy pro říjen 2009

Upozorňujeme všechny administrátory systému Škola OnLine, že dne 26. října proběhne školení na práci se školní matrikou a elektronické předávání dat ÚIV, a to na třech střediskových školách Školy OnLine .

Kde a kdy se školení bude konat:
- GYMNÁZIUM FRANTIŠKA KŘIŽÍKA, Sokolovská 54, Plzeň; čas konání 9.00 - 13.00
- GYMNÁZIUM BOTIČSKÁ, Botičská 2, Praha 1; čas konání 13.00 - 17.00
- STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA KARVINÁ, Žižkova 1818, 733 01 Karviná; čas konání 14.00 - 18.00

Chystá vaše škola renovaci šaten nebo nákup školního nábytku? Využijte nabídky společnosti TechnoBank s.r.o.

Tento český výrobce nabízí  kovové šatní skříňky odolné konstrukce s bezpečnostními prvky - dvouplášťové dveře. Dále nabízí ergonomický školní nábytek s možností výškového nastavení.

Nabízený sortiment a další potřebné informace včetně kontaktů naleznete na www.skolninabytek.com.

TechnoBank (inzerce), 19.10.2009

Miroslava Kopicová

Ministryně školství Miroslava Kopicová chce, aby jí vedené ministerstvo udělalo audit všech fakult vysokých škol v zemi. Chce tak reagovat na velký skandál na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni. Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy to uvedla dnes po poledni v pořadu Otázky Václava Moravce.

"My prověřujeme teď všechny právnické fakulty a budeme hodnotit všechny fakulty v zemi," řekla Kopicová. Upřesnila, že v první vlně se ministerstvo zaměří na veřejné vysoké školy, následně by kontrola měla pokračovat i na soukromých. K auditu ministerstvo využije akreditační komisi vedenou Vladimírou Dvořákovou a speciální tým ze Slovenska.

Zlatý Ámos - neojoblíbenjší učitel

Před několika dny odstartoval již 17. ročník ankety o nejoblíbenějšího učitele České repliky – Zlatý Ámos 2010. Pravidla ankety Zlatý Ámos jsou od prvního ročníku stále stejná. Navrhovat kandidáty na titul mohou jen žáci a studenti základních a středních škol. Do přihlášky musí napsat stručnou charakteristiku kandidáta a připojit popis jedné příhody s ním prožité. Důležité je též sehnat podpisy sta osob, které s návrhem souhlasí.

Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Miroslava Kopicová vyzvala rektora Západočeské univerzity v Plzni k provedení přezkumných řízení za účelem zrušení neoprávněně získaných vysokoškolských diplomů. Ministerstvo se  také obrátí na příslušné státní zastupitelství s podnětem k prošetření trestněprávních souvislostí kauzy Fakulty právnické ZČU v Plzni.

Strana 2 z 4První   Předchozí   1  [2]  3  4  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Program je spolehlivý, ale i přesto v případě nejasností jsou tvůrci vždy ochotni ihned poradit a vyřešit problém.

Jana Chrtková
Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o.

Zobrazit další...