Vstupy pro říjen 2009

Školní matrika - ÚIVOd počátku měsíce byl zahájen již tradiční podzimní sběr individuálních data ze školní matriky. Předávání individuálních dat ze školních matriky je povinné pro vyšší odborné školy, střední školy, konzervatoře a základní školy, tedy školy poskytujících stupeň vzdělání. Ostatní školy a školská zařízení mají povinnost matriku vést, ale i nadále se u nich předpokládá sběr dat prostřednictvím standardních statistických výkazů. Předávání individuálních dat ze školních matrik je možné jen při elektronickém vedení školní matriky školou, k čemuž je vhodné využít školský informační systém Škola OnLine – Katedra.
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovyMinisterstvo školství dnes uveřejnilo nové číslo otevřeného zpravodaje. Cílem tohoto čtvrtletníku je informovat o dění v rámci jednotlivých skupin a odborů ministerstva ve vztahu k aktuálním tématům resortu.
 
Aktuální číslo se ve svých tématech vrací k předsednictví ČR v radě EU, shrnuje novinky ve školním roce 2009/2010 a uvádí aktuální informace k evropským operačním programům. Představen je nový vedoucí projektu reformy terciárního vzdělávání i mezinárodní projekt ELI. Část prostoru byla věnována i sociálním programům ve školství.
Strana 4 z 4První   Předchozí   1  2  3  [4]  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Pro volbu školského informačního systému dnes existuje více možností, pro naši školu však byla nejlepší volbou právě Škola OnLine.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...