Vstupy pro červen 2012

Ve středu 29. 8. 2012 v době mezi 10.00 a 11.30 bude společnost ŠKOLA ONLINE a.s. pořádat pro své zákazníky bezplatný webový seminář. Určený bude tentokrát novým učitelům, kteří se ještě nesetkali se systémem Škola OnLine, nebo jsou začátečníky a chtějí si základy práce s aplikací zopakovat. Začátek webového semináře bude sloužit k orientaci v systému, dále jak se přihlásit - odhlásit a k představení účelu celé aplikace. Následně se podíváme na rozvrh hodin a práci s ním. Naučíme se evidovat a omlouvat docházku a také zadávat známky. Na závěr si ukážeme, jak lze například vytisknout seznam žáků.

Letošního 10. ročníku soutěže „Zdravé zuby“ se zúčastnilo 11.524 dětí. Za jednotlivce se stal vítězem Jan Gášpár, žák I. třídy ze ZŠ Slapy u Tábora 34. V kategorii škol byla nejúspěšnější ZŠ a MŠ Litoř 98, Lesonice.

Na webovém semináři „Tisk vysvědčení“, zazněly od účastníků dotazy, které pravděpodobně řeší více uživatelů aplikace Škola OnLine - Katedra. Odpovědi na ně proto shrnujeme v tomo článku. Pokud jste se semináře nemohli zúčastnit, můžete si též prohlédnout video věnující se této problematice.

Letošní maturity konalo 103 tisíc žáků, z tohoto počtu jich 21,2 % propadlo, to je o 2 % více než loni. Souhrnné výsledky zhoršili zejména maturanti, kteří zkoušku opakovali z minulého školního roku. Nejhůře dopadli žáci z matematiky a českého jazyka. Proti výsledkům zkoušek se odvolalo 6.942 maturantů, loni jich bylo pouze 1.414. Nejvíce stížností se týkalo písemných zkoušek z českého jazyka. Žáci poukazovali zejména na neobjektivitu a přísnost hodnocení.

V úterý 26. 6. 2012 v době od 14.00 do 15.30 bude společnost ŠKOLA ONLINE a.s. pořádat pro své zákazníky bezplatný webový seminář věnující se tématům spojených s uzavřením stávajícího školního roku a přípravou školní evidence na  rok nový. Administrátorům aplikace vysvětlíme a připomeneme všechny důležité podklady, které je zapotřebí připravit pro bezproblémové převedení dat, ukončení žáků, dotkneme se problematiky komisionálních zkoušek, přípravy rozvrhu apod. Dostaneme se zcela jistě i k nejčastějším dotazům, se kterými se obracíte na zákaznickou podporu systému Škola OnLine - Katedra. Pro účast na semináři nemusíte nikam jezdit, je zapotřebí se jen zaregistrovat a v hodinu konání semináře se doma či v práci pohodlně usadit a pozorně naslouchat.

Strana 2 z 3První   Předchozí   1  [2]  3  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Obsluha Školy OnLine je snadná a intuitivní, což kvitují všichni učitelé bez rozdílu věku.

Jana Chrtková
Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o.

Zobrazit další...