Vstupy pro červen 2012

Ústřední automotoklub (ÚAMK) pořádá na Václavském náměstí v Praze dne 28. června od 10 do 17 hodin Den bezpečnosti silničního provozu (Road Safety Day). Patronem celé akce je pražský primátor MUDr. Bohuslav Sobotka a jedním z nejvýznamnějších hostů bude jezdec Formule 1 Michael Schumacher.

Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Petr Fiala odvolal dne 8. května 2012 z funkce ředitele Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání Pavla Zeleného. Řízením Cermatu byl pověřen Jiří Zíka. Důvodem jsou chyby a nejasnosti, které vznikly v průběhu státních maturit a způsob jejich prezentace.

Ministr Fiala seznámil Českou konferenci rektorů s připravovanou náplní reformy terciárního vzdělávání. Reforma bude uskutečněna formou novelizace stávajícího vysokoškolského zákona. MŠMT se zároveň dohodlo s vysokými školami na snížení počtu studentů pro akademický rok 2012/2013, a to zejména na základě očekávaného demografického poklesu a podpory kvality vzdělávacího procesu.

Ve středu 13. 6. 2012 v době od 14.00 do 15.00 bude společnost ŠKOLA ONLINE a.s. pořádat pro své zákazníky bezplatný webový seminář k problematice tisku vysvědčení na konci školního roku. Během jedné hodiny Vám on-line vysvětlíme a připomeneme všechny důležité podklady, které je zapotřebí připravit pro bezproblémové vytištění vysvědčení, i jak správně vysvědčení vytisknout nebo přizpůsobit svým potřebám. Dostaneme se zcela jistě i k nejčastějším dotazům, se kterými se obracíte na zákaznickou podporu systému Škola OnLine - Katedra. Pro účast na semináři nemusíte nikam jezdit, je zapotřebí se jen zaregistrovat a v hodinu konání semináře se pohodlně usadit a pozorně naslouchat.

Strana 3 z 3První   Předchozí   1  2  [3]  Další   Poslední   

Enter Title

Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Pro volbu školského informačního systému dnes existuje více možností, pro naši školu však byla nejlepší volbou právě Škola OnLine.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...