Vstupy pro září 2012

Ve škole dochází téměř denně ke změnám v rozvrhu, vyučovací hodiny se suplují, přesouvají, vyměňují nebo odpadají a vedení školy je povinno o této skutečnosti včas informovat své učitele i žáky. Dříve se tomu tak dělo přes školní nástěnku, v dnešní moderní době se však o této skutečnosti můžete dozvědět i elektronicky a kdykoliv budete mít přístup na internet.

V podzimním zkušebním termínu 2012 bylo vykonáno 17,6 tisíc zkoušek formou didaktických testů. Z celkového počtu přihlášených (21,5 tis.) tak k didaktickým testům přišlo více než 4/5 přihlášených (81,6 %).

První ročník Olympiády fyziky a dalších věd POHÁR VĚDY s podtitulem KOUMES 2012 probíhal po celý školní rok 2011/2012 a zorganizovala jej Asociace malých debrujárů České republiky, a to pod záštitou členky rady Pardubického kraje Jany Pernicové za podpory MŠMT a města Litomyšl.

Jako třídní učitelé jistě pravidelně hlídáte, aby vám žáci řádně odevzdali omluvenky za své absence. Stejně tak z každodenní praxe víte, že někteří žáci jsou nedisciplinovaní a nosí omluvenky se značným zpožděním, a vy tak zbytečně ztrácíte čas listováním v papírové třídní knize a zjišťováním hříšníků.

Titulem Nejlepší česká škola se pyšní ZŠ Jakuba Arbese z Mostu, 2. místo získala ZŠ Babice nad Svitavou a 3. místo ZŠ 28. října z Příbrami. Soutěž probíhala celý školní rok 2011/2012 a výsledky byly vyhlášeny v červnu v Českém Krumlově. Záštitu pod touto akcí převzalo MŠMT a partnery projektu se staly České televize, Český rozhlas 2, Deník, Pedagogická fakulta UK a vzdělávací portál www.ucenionline.cz.

Strana 2 z 3První   Předchozí   1  [2]  3  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Pro volbu školského informačního systému dnes existuje více možností, pro naši školu však byla nejlepší volbou právě Škola OnLine.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...