Vstupy pro leden 2009

Vzhledem k tomu, že se blíží konec prvního a začátek druhého školního pololetí, upozorňujeme administrátory Školy OnLine, že je třeba provést několik drobných úkonů.

Prvním je převod úvazků na druhé pololetí, co je jednoduchý proces, kterým vás aplikace provede, pokud si v sekci Ostatní vyberete "Převod úvazků mezi obdobími". Nápovědu k této akci najdete zde.

Upozorňujeme uživatele Školy OnLine, že ve středu 21. ledna bude mezi 21. a 22. hodinou probíhat plánovaná údržba serverů, na nichž uvedený systém běží.

Proto se může v uvedené době stát, že aplikace bude krátkodobě nedostupná.

Děkujeme za pochopení.

Tým Škola OnLine, 21.1.2009

Pokud Vaše škola používá aplikaci Katedra a chystáte se na konci pololetí tisknout vysvědčení či jeho výpis, rozhodně využijte veškeré uživatelské podpory, kterou vám Škola OnLine nabízí.

Na následujících řádcích najdete odkazy na různé návody a pomůcky k uzavření hodnocení a vytištění vysvědčení.

 

Upozorňujeme všechny uživatele, že v sobotu 10.1. bude od 15 do 19 hodin probíhat rozšíření hardwarové infrastruktury, na níž je provozována Škola OnLine. Proto může dojít ke krátkodobým výpadkům provozu systému.

Děkujeme za pochopení.

Tým Škola OnLine, 8.1.2008

Novou zajímavou funkčnost nabízí Škola OnLine. Rodiče díky ní mohou elektronicky omlouvat absenci dětí ve výuce, což značně zjednodušuje a zkvalitňuje komunikaci mezi pedagogy a zákonnými zástupci žáků.

V aplikaci Žákovská nyní každý zákonný zástupce žáka či studenta najde v Menu v části Zprávy položku Omluvenka. Zde si vybere, které dítě omlouvá, komu z učitelů chce omluvenku zaslat, kdy bude dítě chybět a na závěr vyplní důvod absence. Po odeslání jej systém upozorní hláškou „Úspěch: Omluvenka byla úspěšně odeslána.“

Strana 1 z 2První   Předchozí   [1]  2  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Škola OnLine je pro naše gymnázium naprosto nezbytná součást existence.

Mgr. Jan Řepík
Gymnázium Františka Křižíka a základní škola

Zobrazit další...