Vstupy pro říjen 2015

V souvislosti se změnami technické infrastruktury, na které je provozovaná Škola OnLine bychom Vás chtěli upozornit, že na sobotu 14. listopadu a neděli 15. listopadu 2015 plánujeme odstávku produktů naší společnosti.

Na četné žádosti jsme se rozhodli pro Vás vypsat oblíbené školení tiskových sestav pro začátečníky v podzimním termínu i v Plzni. Pokud začínáte se Školou OnLine, či si jen chcete osvěžit základní znalosti o tiskových sestavách, abyste je mohli začít plně využívat, je toto školení vhodné právě pro Vás.

Používají Vaši studenti průkazy ISIC? Víte, že tento průkaz je uznávaný na celém světě? Víte, že existuje i varianta ITIC pro učitele a ALIVE pro studenty dálkového studia a zaměstnance školy? Víte, že kromě slev na vstupné, jízdné, stravování či nákupy je možné průkaz ISIC využívat také jako školní průkaz? A víte také, že díky čipové technologii je možné průkazy ISIC, ITIC a ALIVE využít i pro docházkový systém školy? Víte, průkazy ISIC nyní můžete jednoduše objednat pomocí Školy OnLine?

Představujeme Vám novinku v suplování, která, byť se na první pohled může běžnému uživateli zdát drobná, Vám může ušetřit mnoho práce a „papírové“ evidence. Jedná se přednostní nabízení vyučujících pro suplování podle toho, kolik mají odpadlých hodin za kalendářní týden.

Na četné žádosti škol z plzeňského kraje jsme pro Vás vypsali školení pro administrátory aplikace Škola OnLine. Toto školení by Vám mělo usnadnit a zpříjemnit práci se systémem Škola OnLine při administrování celého systému.

Strana 1 z 2První   Předchozí   [1]  2  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Pro volbu školského informačního systému dnes existuje více možností, pro naši školu však byla nejlepší volbou právě Škola OnLine.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...