Vstupy pro prosinec 2011

Vánoční prázdniny se pomalu chýlí ke konci a žáci se do tříd vrátí opět v úterý 3. ledna 2012. Již nyní se však mohou žáci a studenti těšit na řadu prádnin v kalendářním roce 2012. Jejich úplný přehled přináší tento článek.

íky MŠMT obdrží řada vědeckovýzkumných projektů 3,5 miliardy korun z evropských peněz a ze státního rozpočtu v rámci Operačního programu Výzkum a vývoj pro inovace. Podpořené projekty jsou zaměřeny zejména na modernizaci infrastruktury pro výuku na vysokých školách spojenou s výzkumem, dojde tedy i ke zkvalitnění vzdělávání na těchto institucích.


Klidné prožití vánočních svátků a úspěšný nový rok 2012 Vám přeje ŠKOLA ONLINE a. s.

Sdělení MŠMT k vedení školní matriky u závěrečné zkoušky, maturitní zkoušky nebo absolutoria v konzervatoři v případě osob, které nejsou žáky a získaly odborné způsobilosti podle Národní soustavy kvalifikací k řádnému výkonu všech pracovních činností vykonávaných v rámci určitého povolání (15.12.2011 - č.j.: 32217/2011-20).

Vážená uživatelko, vážený uživateli,

z důvodu údržby technické infrastruktury, na které je provozován systém Škola OnLine, může v průběhu 28. prosince 2011 docházet k výpadkům aplikací Katedra, Žákovská, Akademie a OLAT.

Strana 1 z 4První   Předchozí   [1]  2  3  4  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Pro volbu školského informačního systému dnes existuje více možností, pro naši školu však byla nejlepší volbou právě Škola OnLine.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...