Vstupy pro únor 2015

Dovolujeme si Vás pozvat na školení které by Vám měla usnadnit a zpříjemnit práci se systémem Škola OnLine a to při správě a předávání dat ze školní matriky na MŠMT, které bude aktuální opět na počátku dubna 2015.

Dovolujeme si Vás pozvat na školení, které by Vám mělo usnadnit a zpříjemnit práci se systémem Škola OnLine při administrování celého systému. Jedná se o celodenní školení pro administrátory systému, které proběhne ve dvou termínech v Praze a v Olomouci, podrobnosti naleznete v tomto článku.

S adresou bydliště se setkáváme ve škole doslova na každém kroku. Evidujeme ji již v rámci přijímacího řízení, kdy do školní agendy přepisujeme údaje z přihlášky. Aktuální pak udržujeme i kontakty na žáky a rodiče v rámci školní matriky. Ve snaze o zpříjemnění, zrychlení a především zpřesnění evidence adres, došlo nyní k propojení Školy OnLine s národní databází adres.

Pokud Vaše škola nepoužívá cyklování v rozvrhu - tedy máte každý týden stejný rozvrh, pak tento článek pro Vás nebude ničím zajímavý. Pokud však patříte mezi ty školy, pro které je vyučování v cyklech běžné, poradíme Vám jak si nastavit do druhého pololetí takový cyklus, aby Vám vyhovoval a vaši žáci/studenti neměli v pololetí třeba dva týdny praxe najednou.

Připravili jsme pro Vás avizované další školení tiskových sestav pro začátečníky, tentokrát opět v Praze. Školení se bude konat 26. února a bude zaměřeno na základní seznámení s modulem Tiskových sestav, s úpravami vzorových tiskových sestav a se základy jejich vytváření

Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Pro vedení školy je jednoduché provádět kontrolu docházky, hodnocení a probrané učivo u jednotlivých žáků nebo celých tříd.

Mgr. Karolína Žáková
SSUPŠ - Zámeček

Zobrazit další...