Vstupy pro červenec 2013

Ve dnech 31. července a 1. srpna 2013 bude probíhat úprava a rozšiřování technické infrastruktury, na které je provozován systém Škola OnLine. Protože se změna zásadním způsobem dotkne i základních síťových prvků, bude po velkou část uvedených dnů systém zcela nedostupný. Uvedená změna se pozitivně promítne ve stabilitě, bezpečnosti i dostupnosti celého řešení a umožní jeho další růst.

Za vzniklé problémy se předem omlouváme

ŠKOLA ONLINE a.s.

Školní prázdniny začaly, ale na většině škol je stále živo. Konzultanti zákaznické podpory školního informačního systému Škola OnLine jsou proto připraveni Vám odborně pomoci i v tomto letním období.

Máte dotazy k tvorbě rozvrhu, přípravě agendy na nový školní rok? Chcete začít od nového roku využívat nové funkce školního informačního systému a chce se s nimi v předstihu seznámit?

Nejen s těmito dotazy se na nás můžete obrátit každý pracovní den v době od 8.00 do 16.00. Stačí nás jen kontaktovat na telefonním čísle +420 378 229 460, nebo e-mailu hotline@skolaonline.cz.

Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Školní informační systém Škola OnLine je uživatelsky velmi přívětivý. I méně počítačově gramotní uživatelé se s ním bez problémů sžili během několika málo dnů.

David Švarc
Základní škola Martina Luthera v Plzni

Zobrazit další...