Vstupy pro červenec 2015

Nyní během prázdnin je ta nejvhodnější doba na to, abyste si v klidu připravili vše pro nový školní rok. Jak správně ukončit žáky, kteří ukončili vzdělávání, ať už na základní či střední škole i žáky, kteří jen odcházejí na jinou školu, jsme si ukázali v minulém článku Nezapomeňte odchod žáků z Vaší školy promítnout i do školní matriky a v tomto článku se podíváme na to, jak nejlépe zařadit nové žáky.

Dovolujeme si Vás pozvat na školení, které by Vám mělo usnadnit a zpříjemnit práci se systémem Škola OnLine při administrování celého systému. Jedná se o celodenní školení pro administrátory systému, které proběhne v termínu 21. 8. 2015 v Ostravě.

Rádi bychom se s Vámi podělili o zkušenosti s používáním Školy OnLine z praxe. Přečtěte si článek, který o Škole OnLine uveřejnila paní Mgr. Lenka Rybářová ze Základní školy v Jílovém u Prahy v Jílovských novinách - článek vyšel v květnovém čísle tohoto měsíčníku města Jílového u Prahy a celé noviny naleznete na stránkách www.jilove.cz.

Nestihli jste přihlásit na školení tvorby rozvrhu a suplování, které nedávno proběhlo v Praze a Olomouci? Rádi byste se tohoto školení zúčastnili i o prázdninách a máte volno zrovna v prvním srpnovém týdnu? Pak vyplňte  nezávaznou přihlášku níže a vyberte v ní místo a termín, který by Vám nejlépe vyhovoval. Na základě shromážděných požadavků pak vypíšeme termín či termíny školení tvorby rozvrhů a suplování a bude Vás kontaktovat s nabídkou účasti.

S koncem školního roku a převodem dat na nový školní rok (podrobnosti v článku Připravte Školu OnLine na nový školní rok 2015/2016), přichází i vhodný čas na ukončení vzdělávání žákům/studentům, kteří z Vaší školy odcházejí a v příštím školním roce již nastoupí na jinou školu, či se zapojí do pracovního procesu.

Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Škola OnLine je pro naše gymnázium naprosto nezbytná součást existence.

Mgr. Jan Řepík
Gymnázium Františka Křižíka a základní škola

Zobrazit další...