Vstupy pro červenec 2015

Nyní během prázdnin je ta nejvhodnější doba na to, abyste si v klidu připravili vše pro nový školní rok. Jak správně ukončit žáky, kteří ukončili vzdělávání, ať už na základní či střední škole i žáky, kteří jen odcházejí na jinou školu, jsme si ukázali v minulém článku Nezapomeňte odchod žáků z Vaší školy promítnout i do školní matriky a v tomto článku se podíváme na to, jak nejlépe zařadit nové žáky.

Dovolujeme si Vás pozvat na školení, které by Vám mělo usnadnit a zpříjemnit práci se systémem Škola OnLine při administrování celého systému. Jedná se o celodenní školení pro administrátory systému, které proběhne v termínu 21. 8. 2015 v Ostravě.

Rádi bychom se s Vámi podělili o zkušenosti s používáním Školy OnLine z praxe. Přečtěte si článek, který o Škole OnLine uveřejnila paní Mgr. Lenka Rybářová ze Základní školy v Jílovém u Prahy v Jílovských novinách - článek vyšel v květnovém čísle tohoto měsíčníku města Jílového u Prahy a celé noviny naleznete na stránkách www.jilove.cz.

Nestihli jste přihlásit na školení tvorby rozvrhu a suplování, které nedávno proběhlo v Praze a Olomouci? Rádi byste se tohoto školení zúčastnili i o prázdninách a máte volno zrovna v prvním srpnovém týdnu? Pak vyplňte  nezávaznou přihlášku níže a vyberte v ní místo a termín, který by Vám nejlépe vyhovoval. Na základě shromážděných požadavků pak vypíšeme termín či termíny školení tvorby rozvrhů a suplování a bude Vás kontaktovat s nabídkou účasti.

S koncem školního roku a převodem dat na nový školní rok (podrobnosti v článku Připravte Školu OnLine na nový školní rok 2015/2016), přichází i vhodný čas na ukončení vzdělávání žákům/studentům, kteří z Vaší školy odcházejí a v příštím školním roce již nastoupí na jinou školu, či se zapojí do pracovního procesu.

Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Školní informační systém Škola OnLine je uživatelsky velmi přívětivý. I méně počítačově gramotní uživatelé se s ním bez problémů sžili během několika málo dnů.

David Švarc
Základní škola Martina Luthera v Plzni

Zobrazit další...