Vstupy pro srpen 2012

Školní informační systém Škola OnLine se i po celý školní rok 2011/2012 rozvíjel a přinášel svým uživatelům nové funkce a možnosti. Následující článek Vám poskytne stručný nástin těch nejdůležitějších novinek zapracovaných v uplynulém školním roce. Při jejich realizaci jsme vycházeli z požadavků škol a zároveň jsme reagovali na legislativní změny. Ve školním roce 2012/2013 jsme nadále otevření přijímat vaše návrhy na vylepšení systému Škola OnLine. A již nyní víme, že je nač se těšit...

Buďte stále aktivní a nadále se vzdělávejte! Přijďte 6. září mezi 13. a 18. hodinou do Domu zahraničních služeb, Na Poříčí 4, Praha 1 a zúčastněte se akce Grundtvig Day 2012 aneb Na vzdělávání není nikdy pozdě pořádanou v rámci Týdne vzdělávání dospělých. Akce je určena odborníkům z oblasti vzdělávání dospělých i široké dospělé veřejnosti s cílem motivovat ji k aktivnímu zapojení do dalšího vzdělávání.

Od 1. září 2012 začíná platit novela vyhlášky č. 48/2005 Sb., o základním vzdělávání, která se věnuje např. počtu vyučovacích hodin a přestávkám mezi nimi, plnění PŠD v zahraničí nebo slovnímu hodnocení.

Již ve středu 29. 8. 2012 v době mezi 10.00 a 11.30 bude společnost ŠKOLA ONLINE a.s. pořádat pro své zákazníky bezplatný webový seminář. Určený bude tentokrát novým učitelům, kteří se ještě nesetkali se systémem Škola OnLine, nebo jsou začátečníky a chtějí si základy práce s aplikací zopakovat. Začátek webového semináře bude sloužit k orientaci v systému, dále jak se přihlásit - odhlásit a k představení účelu celé aplikace. Následně se podíváme na rozvrh hodin a práci s ním. Naučíme se evidovat a omlouvat docházku a také zadávat známky. Na závěr si ukážeme, jak lze například vytisknout seznam žáků. Registrujte se a zajistěte si místo na semináři!

Napadlo vás někdy, jak vypadá dnešní svět očima dvanáctiletého kluka nebo desetiletého děvčete? Co si o něm myslí patnáctiletá slečna nebo stejně starý chlapec? Co v něm pokládají za důležité? Jak prožívají svou situaci ve škole, v rodině, mezi kamarády? Na čem jim skutečně záleží – a proč? Odpovědi na tyto otázky přinesl unikátní výzkum „Hodnotové orientace dětí ve věku 6 až 15 let“.

Strana 1 z 3První   Předchozí   [1]  2  3  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Pro volbu školského informačního systému dnes existuje více možností, pro naši školu však byla nejlepší volbou právě Škola OnLine.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...