14

Vyhlašujeme soutěž o Vaši nejlepší tiskovou sestavu, pět vítězných bude oceněno, první cenou je 5000 Kč!

1.    místo: 5 000 Kč
2.    místo: 3 000 Kč
3.    místo: 2 000 Kč
4.    místo: 1 000 Kč
5.    místo: 1 000 Kč

 

1.    Organizátorem soutěže je CCA Group a.s., Karlovo nám. 17, Praha 2.

2.    Soutěže se mohou zúčastnit všichni uživatelé, využívající produkt Škola OnLine – Katedra (dále jen SOL), zasláním libovolného množství vlastních tiskových sestav pro SOL (není možné zaslat tiskové sestavy, které CCA Group a.s. poskytuje v rámci SOL jako vzorové sestavy).

3.    Soutěžní sestavy musí být zaslány na e-mail:  sestavy@skolaonline.cz  a v předmětu mailu musí být uvedeno: SOUTĚŽ. V těle mailu pak bude uveden název školy tak, jak je uveden v SOL, IZO, jméno a příjmení soutěžícího včetně jeho uživatelského jména v SOL a seznam názvů soutěžních sestav. Jména sestav musí korespondovat se jmény sestav zobrazovanými v SOL. Pokud nebudou tyto podmínky dodrženy, bude soutěžící ze soutěže vyřazen. Každá tisková sestava bude do soutěže zařazena samostatně (čím více sestav soutěžící zašle, tím větší má šanci na výhru).

4.    Soutěž bude probíhat od 14. 4. 2008 do 31. 5. 2008

5.    Organizátor si vyhrazuje právo zahrnout poskytnuté tiskové sestavy jako vzorové do aplikace SOL. Tím účastníkovi soutěže nevzniká nárok na finanční odměnu.                                                                                                     

6.    Výsledky budou uveřejněny do deseti dnů od ukončení soutěže na portále www.skolaonline.cz.  Bude vyhlášeno pět nejlepších tiskových sestav, které budou ohodnoceny takto:

1.    místo: 5 000 Kč
2.    místo: 3 000 Kč
3.    místo: 2 000 Kč
4.    místo: 1 000 Kč   
5.    místo: 1 000 KčVstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Velkým kladem je přístup do školní matriky a ke všem dalším školním datům prostřednictvím uživatelského jména a hesla z jakéhokoli počítače připojeného k internetu.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...