05

Věděli jste, že v roce 2012 odejde v Česku do důchodu 40 tisíc učitelů a i kdyby místo nich nastoupili všichni absolventi, bude stále 20% učitelů chybět? Zajímáte se o to, jaké nejčastější chyby se objevují ve školních vzdělávacích programech a jak je ideálně odstranit?

O tyto a řadu dalších informací se na nedávném školení pro vedoucí pracovníky podělili prof. PhDr. Karel Rýdl, CSc. z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Mgr. Karel Bárta, ředitel Libereckého inspektorátu ČŠI.

Podrobnosti včetně jednotlivých prezentací z tohoto zajímavého setkání, které proběhlo na konci ledna na ZŠ Vodičkova v Praze, si přečtěte zde.

Vzhledem k tomu, že zájem o toto školení byl velký, můžete se přihlásit na nový termín - 17. února. Akce je celodenní, cena 690 Kč. Přihláškový formulář, kde si lze vybrat i další školení a kurzy, najdete zde.

Publikováno v: Obecné


Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Školní informační systém Škola OnLine je uživatelsky velmi přívětivý. I méně počítačově gramotní uživatelé se s ním bez problémů sžili během několika málo dnů.

David Švarc
Základní škola Martina Luthera v Plzni

Zobrazit další...