14

Dnes začíná písemnými pracemi období maturitních zkoušek. Na jeho úvod dostaly školy dobrou zprávu od společnosti SEVT, a.s. a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT).

SEVT po domluvě s MŠMT zařazuje do nabídky nové bianco maturitní vysvědčení s číslováním pod číslem 49 999 5. Podle vyjádření společnosti SEVT, a.s. budou tyto nové formuláře speciálního formátu (210×287) se všemi stanovenými prvky k dispozici 24. dubna, objednávky ale mohou zájemci zasílat už nyní. Cena za kus je 12 Kč vč. DPH.

Školám tak odpadnou problémy s tiskem maturitních vysvědčení ze systémů, jako je Škola OnLine. Díky bianco formuláři se už nebudou muset tzv. strefovat do předtištěných oken, vysvědčení si vytiskne celé.

Tým Školy OnLine tímto děkuje školám sdruženým ve VIP Klubu Školy OnLine a jmenovitě panu Janu Brožovi z Obchodní akademie Dr. E. Beneše ve Slaném za aktivní pomoc při jednání s MŠMT a společností SEVT o vytvoření bianco formuláře maturitního vysvědčení.

Publikováno v: Obecné


Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Naše škola je se Školou OnLine velmi spokojena. Po zadání všech potřebných dat nám aplikace velmi dobře slouží a usnadňuje práci...

Mgr. Milena Tomanová

Základní škola a mateřská škola Srch, okres Pardubice

 

Zobrazit další...