13

Bojíte se nečekaných oznámení, že vaše dítě propadá z několika předmětů? Nechcete se na konci pololetí dozvědět, že má několik desítek neomluvených hodin? Pak si objednejte zasílání informací o hodnocení a docházce svého potomka formou SMS nebo e-mailové zprávy.

Jak na to? Stačí, aby škola, kam vaše dítě dochází, používala systém Škola OnLine. Pak si nechte zřídit rodičovský účet v aplikaci Žákovská, kde máte možnost sami přes Internet sledovat všechny důležité události, spojené se studiem svého potomka.

Pokud již účet máte, stačí si v sekci Nastavení vybrat formulář Zasílání zpráv. Zde si postupně vyberete, u kterých svých dětí si přejete zasílání zpráv a za jaké období. Podle toho se vám vypočte cena objednávané služby - při objednávce na celý školní rok dosáhnete díky slevám částky 25,- Kč za jeden měsíc.

Po vyplnění potřebných údajů a odeslání objednávky se dozvíte, na jaký účet a pod jakým variabilním symbolem máte uhradit objednané služby. Můžete také vyplnit e-mailovou adresu, kam dostanete upozornění, že platba byla řádně zaevidována. To je důležité, protože poté si můžete v Žákovské na stejném místě (Menu - Nastavení - Zasílání zpráv) nastavit, v jakých situacích si přejete zasílání SMS zpráv nebo e-mailů: např. v případě, že známka vašeho potomka má nižší hodnotu jak 3 (tedy když dostane čtyřku nebo pětku), nebo pokud jeho průměr v některém z předmětů je horší jak 2,5, stejně jako týdenní přehled jeho absence.

Díky takovým rychlým a přesným informacím se vyhnete "infarktovým" situacím typu: "Vaše dítě bude mít na vysvědčení dvojku z chování".

 

 

 

Tým Škola OnLine, 13.10.2009Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Pro volbu školského informačního systému dnes existuje více možností, pro naši školu však byla nejlepší volbou právě Škola OnLine.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...