27
K projektu Maturitní generálka MAG‘10, který ověří připravenost nových maturit v roce 2011, se přihlásila většina středních škol a odborných učilišť z celé České republiky. Z celkového počtu 1289 škol se jich do projektu zapsalo 1 141, tj. 88,5% všech škol.

V těchto dnech probíhá na školách přihlašování žáků do tohoto projektu, v jehož rámci si volí předmět a úroveň obtížnosti zkoušek společné části maturitní zkoušky v modelu roku 2011. MAG’10 nabízí volbu ze 14 zkoušek z českého jazyka a literatury, matematiky a pěti světových jazyků. Maturitní generálka proběhne ve dnech od 11. do 14. října 2010, výsledky pak žáci obdrží zhruba 10 dní předtím, než budou podávat přihlášky k ostré maturitě, tj. než začnou volit své maturitní předměty a jejich obtížnost. Získají též zkušenost s organizací a průběhem maturitních zkoušek.Enter Title

Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Velkým kladem je přístup do školní matriky a ke všem dalším školním datům prostřednictvím uživatelského jména a hesla z jakéhokoli počítače připojeného k internetu.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...