01

Internetové prohlížečeAplikace Katedra, Žákovská a Akademie prošly během letních měsíců řadou významných úprav. Méně viditelnou, nicméně velmi podstatnou změnou je podpora nových verzí internetových prohlížečů. Zářijová verze školního informačního systému přináší podporu i pro Internet Explorer 9, Firefox 6 a Chrome 2.

Zavedení podpory nových verzí internetových prohlížečů je výsledkem několikaměsíční intenzivní práce celého vývojového týmu školního informačního systému Škola OnLine. Kromě zásadních úprav samotných aplikací bylo totiž nutné přejít na novou verzi celého vývojového prostředí.

Nedávno uvedené verze internetových prohlížečů kladou důraz na zvýšení uživatelského komfortu, rychlost, stejně jako přinášejí podporu nových webových standardů. To přináší i bohaté možnosti při dalším rozvoji aplikací Katedra, Žákovská a Akademie v budoucnu.Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Školní informační systém Škola OnLine je uživatelsky velmi přívětivý. I méně počítačově gramotní uživatelé se s ním bez problémů sžili během několika málo dnů.

David Švarc
Základní škola Martina Luthera v Plzni

Zobrazit další...