12

Ještě do konce tohoto roku mohou žáci nominovat své oblíbené učitele do ankety Zlatý Ámos 2012. Jedná se již o 19. ročník ankety o nejoblíbenějšího učitele České republiky. Pravidla ankety Zlatý Ámos jsou od prvního ročníku stále stejná. Navrhovat kandidáty na titul mohou jen žáci základních a středních škol. Do přihlášky musí napsat stručnou charakteristiku kandidáta a připojit popis jedné příhody s ním prožité. Důležité je též sehnat podpisy sta osob, které s návrhem souhlasí.

Nominace kandidátů na titul nejoblíbenějšího učitele přijímají organizátoři do konce roku 2011. Regionální kola ankety pak budou probíhat v lednu a únoru následujícího roku. Z těchto kol vybere odborná porota semifinalisty, kteří se utkají v Praze začátkem března. Zlatého Ámose pak budeme znát od 23. března 2012. Slanostní korunovace pak proběhne o den později v Praze.

Na finále se však nevolí jen Zlatý Ámos. Dětská porota vybírá Dětského Ámose, hlasováním přes SMS je volen Ámos sympaťák a novináři si vybírají svého Média Ámose. Jedním z nich může být právě vaše paní učitelka nebo váš pan učitel. Tak neváhejte a pusťte se do přihlášky ještě dnes.

Více informací je možné získat na webových stránkách ankety Zlatý Ámos.

Publikováno v: Školství, Obecné


Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Pro volbu školského informačního systému dnes existuje více možností, pro naši školu však byla nejlepší volbou právě Škola OnLine.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...