02

V těchto dnech odstartoval Josef Dobeš projekt „Pohár ministra školství“, na němž se spolupodílí MŠMT a Česká televize. Celá soutěž se skládá z florbalového turnaje, do něhož se zapojí 1202 družstev, a z basketbalového turnaje s počtem 408 družstev (pouze pro SŠ a gymnázia). Dohromady se tedy do celé akce přihlásilo 28.000 dětí rozdělených do 1610 družstev.

Hlavní cenou je 4x10 lístků na olympiádu konanou v letošním roce v Londýně spolu s uhrazením nákladů na dopravu a ubytování. Celý turnaj bude stát 7 milionů korun a jsou do něj zapojeny firmy se sportovním zbožím. Dalším z partnerů je pak Asociace školních sportovních klubů.

Česká televize bude zajišťovat reportáže jednotlivých regionálních turnajů a ČT4 Sport poskytne přímé přenosy finálových utkání. Na finálová kola se můžeme těšit v první polovině června, zúčastní se jich i ministr školství Josef Dobeš a předá ceny vítězům.

Zdroj: MŠMT

Publikováno v: Školství, Obecné


Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Pro vedení školy je jednoduché provádět kontrolu docházky, hodnocení a probrané učivo u jednotlivých žáků nebo celých tříd.

Mgr. Karolína Žáková
SSUPŠ - Zámeček

Zobrazit další...