22

Národní institut pro další vzdělávání vyhlásil ve spolupráci s MŠMT, školami a partnery 2. ročník celostátní soutěže DOMINO 2012, která je zaměřená na digitální výukové materiály. Cílem akce je motivovat a podpořit aktivitu učitelů v tvorbě tohoto druhu výukových materiálů a vzbudit zájem o používání moderních informačních technologií ve většině předmětů.

Učitelé základních a středních škol mají za úkol vytvořit v libovolném oboru vzdělávání vlastní elektronický výukový materiál včetně metodiky, pracovních listů a pomocných materiálů. Výsledné práce bude hodnotit odborná porota, která zvolí do dvou semifinálových kol v Praze a Ostravě po dvaceti výukových objektech. Do finále, které se uskuteční na MŠMT, pak postoupí dvacet nejlepších prací.

Uzávěrka pro podání přihlášek je 10. 10. Semifinále v Praze proběhne 7. 11. a v Ostravě 8. 11. V prosinci proběhne finálové kolo.

Více informací naleznete pod tímto odkazem.
Zdroj: MŠMTVstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Velkým kladem je přístup do školní matriky a ke všem dalším školním datům prostřednictvím uživatelského jména a hesla z jakéhokoli počítače připojeného k internetu.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...