19

V letošním roce proběhne již 20. ročník soutěže Zlatý Ámos. Žáci základních a středních škol měli do konce prosince 2012 možnost přihlašovat své oblíbené učitelky a učitele. Celkově se ankety zúčastní 65 pedagogů, z toho 38 učitelek a 27 učitelů. Ze základních škol bylo nominováno 41 kantorů a ze středních 24.

V lednu a únoru se budou konat regionální kola, v nichž budou žáci obhajovat, proč navrhují právě toho či onoho pedagoga. Porota bude zároveň hodnotit originalitu zpracování přihlášky. Semifinále se uskuteční 7. března v zrcadlových sálech MŠMT a finále 22. března v kongresovém centru hotelu Olšanka v Praze. Vítěz pak bude slavnostně korunován 23. března na Kantorském bále v Národním domě na Smíchově.

V porotě zasedne ředitel ankety, zástupci pořadatelů, minulí nositelé titulu Zlatý Ámos a zástupci partnerů a sponzorů.

Bližší informace sledujte přímo na stránkách ankety.Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Intuitivní systém pro komplexní správu školních dat s lidským přístupem.

Ing. Martin Kocman

Základní škola a mateřská škola Jaroslava Seiferta, Praha 3

Zobrazit další...