21

Chcete si ověřit jak je na Vaší škole efektivní výuka průřezových témat? Chcete porovnat výsledky své školy s ostatními školami z celé ČR?

Na počátku června (1.6. - 5.6.2015) bude společnost SCIO realizovat srovnávací testování znalostí v oblasti průřezových témat. Testování je určené pro žáky 8. a 9. ročníků ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií a bude poskytováno ZDARMA. Testovat se bude on-line formou, po testování školy obdrží individuální i souhrnné vyhodnocení výsledků.

K testování je možné školu zaregistrovat zasláním mailu na prut@scio.cz

Testování je součástí projektu „Podpora využití ICT ve výuce průřezových témat na základních školách“. Podrobnější informace o projektu naleznete na webu www.prurezovatemata.cz. Připojit se k projektu a využívat ZDARMA více jak 2000 elektronických výukových obsahů a 1100 testových otázek z oblasti PT je možné i nyní. Registrace je možná přes kontaktní formulář na portálu projektu.

Publikováno v: Výuka


Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Školní informační systém Škola OnLine je uživatelsky velmi přívětivý. I méně počítačově gramotní uživatelé se s ním bez problémů sžili během několika málo dnů.

David Švarc
Základní škola Martina Luthera v Plzni

Zobrazit další...