21

Chcete si ověřit jak je na Vaší škole efektivní výuka průřezových témat? Chcete porovnat výsledky své školy s ostatními školami z celé ČR?

Na počátku června (1.6. - 5.6.2015) bude společnost SCIO realizovat srovnávací testování znalostí v oblasti průřezových témat. Testování je určené pro žáky 8. a 9. ročníků ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií a bude poskytováno ZDARMA. Testovat se bude on-line formou, po testování školy obdrží individuální i souhrnné vyhodnocení výsledků.

K testování je možné školu zaregistrovat zasláním mailu na prut@scio.cz

Testování je součástí projektu „Podpora využití ICT ve výuce průřezových témat na základních školách“. Podrobnější informace o projektu naleznete na webu www.prurezovatemata.cz. Připojit se k projektu a využívat ZDARMA více jak 2000 elektronických výukových obsahů a 1100 testových otázek z oblasti PT je možné i nyní. Registrace je možná přes kontaktní formulář na portálu projektu.

Publikováno v: Výuka


Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Pro volbu školského informačního systému dnes existuje více možností, pro naši školu však byla nejlepší volbou právě Škola OnLine.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...