07

Nestihli jste přihlásit na školení tvorby rozvrhu a suplování, které nedávno proběhlo v Praze a Olomouci? Rádi byste se tohoto školení zúčastnili i o prázdninách a máte volno zrovna v prvním srpnovém týdnu? Pak vyplňte  nezávaznou přihlášku níže a vyberte v ní místo a termín, který by Vám nejlépe vyhovoval. Na základě shromážděných požadavků pak vypíšeme termín či termíny školení tvorby rozvrhů a suplování a bude Vás kontaktovat s nabídkou účasti.

Cílem školení je naučit pedagogické pracovníky efektivně využívat možností, které nabízí školní informační systém Škola OnLine v oblasti tvorby rozvrhu a suplování. Školení je určeno především pracovníkům, kteří na škole zodpovídají za tvorbu rozvrhu a suplování. V rámci školení získají účastníci ucelený přehled o evidenci rozvrhu a suplování na škole a to včetně příslušných tiskových výstupů. Část školení pak bude věnována evidenci školních akcí a jejich vlivu na rozvrh školy.

Přihlašování na toto školení bylo uzavřeno.

Cena školení bude stanovena s ohledem na zvolenou lokalitu. Předpokládáme, že se však bude pohybovat okolo 1300 Kč bez DPH. Přesná výše nákladů spojená s účastí na tomto školení Vám bude sdělena při následném řešení závazné přihlášky.

Publikováno v: Škola OnLine


Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Pro volbu školského informačního systému dnes existuje více možností, pro naši školu však byla nejlepší volbou právě Škola OnLine.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...