18

V souvislosti s přípravou na nový školní rok si Vám dovolujeme připomenout, kde naleznete případnou pomoc a nápovědu v případě, že si s tvorbou rozvrhu nevíte rady, či si potřebujete pouze „osvěžit“ jednotlivé kroky s ní související. Na portálu Škola OnLine je pro uživatele k dispozici záznam z webového semináře s názvem „Příprava rozvrhu pro nový školní rok“, kde Vám popíšeme základní postup při tvorbě rozvrhu a to jak „ručně“ přímo ve Škole OnLine, tak i pomocí automatického generátoru rozvrhů aSc Rozvrhy, se kterým se dokáže Škola OnLine propojit.

Zároveň si Vám dovolujeme připomenout, že nově systém disponuje tzv. našeptávačem, který Vám při tvorbě rozvrhu napoví, ve kterých hodinách má daný učitel a třídy volno a je tedy možné do nich umístit výuku. Informace k tomuto tématu naleznete v článku „Škola OnLine Vám nově poradí při tvorbě rozvrhu“.

V případě, že u některých předmětů na Vaší škole probíhá výuka v cyklech, v následujícím odkazu na článek „Jak řešit změnu cyklů v rozvrhu“ naleznete postup při řešení této problematiky.

Dalšími možnostmi jak si poradit s tvorbou rozvrhu je použít naši nápovědu, nebo videonávody „Tvorba rozvrhu ve Škole OnLine“ a „Tvorba rozvrhu ve Škole OnLine a automatickém generátoru rozvrhů aSc Rozvrhy“ (zde prosím vezměte v úvahu, že aktuálně podporovaná verze aSc Rozvrhů je 2015.7.2).

Sledujte rovněž přehled aktuálně vypsaných školení (naleznete na portálu Škola Online ve spodní části stránky).

Pokud budete mít k tvorbě rozvrhu jakékoli dotazy, kontaktujte nás na e-mailové adrese hotline@skolaonline.cz nebo na telefonním čísle 378 229 460 a to i o prázdninách každý všední den od 8 do 16 hodin.

Publikováno v: Škola OnLine


Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

V době distanční výuky je Škola OnLine výborným prostředkem k zadávání domácích úkolů a testů.

Mgr. Jaroslava Studničková
Základní škola v Chotěšově

Zobrazit další...