31

Máte obavy z předávání dat ze školní matriky? Chcete si osvěžit informace, které jsou nutné k bezproblémovému předání dat? Chcete znát rozdíl mezi zdravotním postižením a znevýhodněním? Přihlaste se na školení "Správa školní matriky ve Škole OnLine"! Školení je akreditováno v rámci DVPP.

Toto školení jsme Vás vypsali v různých místech a termínech, tak abyste jej mohli co nejsnáze zakomponovat do svého programu. Na konkrétní termín se můžete již nyní přihlásit po kliknutí na příslušný odkaz níže.

Název školení:   Správa školní matriky ve Škole OnLine - celodenní

Vzdělávací cíl:  Toto školení připraví účastníky na úskalí spojené s předáváním dat na MŠMT. Účastníci školení se naučí pracovat s historií položek a odstraňovat nejčastější chyby v evidenci osobních dat žáků. Seznámíme se s možností hromadného nastavení položek u více žáků najednou, podíváme se na nastavení cizích jazyků v matrice, zdravotní postižení, individuální vzdělávací plány a vyzkoušíme si vygenerování souboru pro předání dat. 

18. 9. 2015 - České Budějovice (cena 1.260,-) - kapacita školení naplněna

22. 9. 2015 - Praha (cena 1.200,-) - kapacita školení naplněna

30. 9. 2015 - Pardubice (cena 1.260,-)

2. 10. 2015 - Olomouc  (cena 1.350,-)

Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí pro jednoho účastníka.

ŠKOLA ONLINE a.s. si vyhrazuje právo na zrušení školení v případě, že se na školení nepřihlásí dostatečný počet zájemců. Po naplnění minimální kapacity školení Vás budeme kontaktovat, potvrdíme Vám přijetí Vaší přihlášky a zašleme Vám fakturu. Zhruba týden před konáním školení Vám zašleme podrobnější informace o místě, přesném čase konání akce atd.

Kapacita místností je omezena. Doporučujeme proto s registrací neotálet. Registrace je závazná a bude ji možno provést do naplnění kapacity. Ze školení je možné se bezplatně odhlásit 14 dnů před datem konání konkrétního školení. V opačném případě budeme nuceni účtovat storno poplatek ve výši 100 % ceny školení.

Publikováno v: Škola OnLine


Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Intuitivní systém pro komplexní správu školních dat s lidským přístupem.

Ing. Martin Kocman

Základní škola a mateřská škola Jaroslava Seiferta, Praha 3

Zobrazit další...