28

V souvislosti se zahájením nového školního roku bychom Vás rádi pozvali na školení určené pro administrátory systému Škola OnLine. Toto školení by Vám mělo usnadnit a zpříjemnit práci se systémem Škola OnLine při administrování celého systému.

Jedná se o celodenní školení, které proběhne v několika termínech a místech, tak aby jste si pro ně mohli snáze najít čas ve svém programu. Na konkrétní termín se můžete již nyní přihlásit po kliknutí na příslušný odkaz níže.

Název školení:   Školení administrátorů systému Škola OnLine

Vzdělávací cíl školení: Školení je určeno pracovníkům zodpovědným za správu a konfiguraci školního informačního systému Škola OnLine v rámci organizace.

9. 9. 2015 - Praha (cena 1.260,-) - kapacita naplněna

14. 9. 2015 - Olomouc (cena 1.350,-) - kapacita naplněna

17. 9. 2015 - Karlovy Vary (cena 1.260,-) - termín pro přihlášení uplynul

21. 9. 2015 - Pardubice (cena 1.260,-) - termín pro přihlášení uplynul

24. 9. 2015 - České Budějovice (cena 1.260,-)

Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí pro jednoho účastníka.

ŠKOLA ONLINE a.s. si vyhrazuje právo na zrušení školení v případě, že se na školení nepřihlásí dostatečný počet zájemců. Po naplnění minimální kapacity školení Vás budeme kontaktovat, potvrdíme Vám přijetí Vaší přihlášky a zašleme Vám fakturu. Zhruba týden před konáním školení Vám zašleme podrobnější informace o místě, přesném čase konání akce atd.

Kapacita místností je omezena. Doporučujeme proto s registrací neotálet. Registrace je závazná a bude ji možno provést do naplnění kapacity. Ze školení je možné se bezplatně odhlásit 14 dnů před datem konání konkrétního školení. V opačném případě budeme nuceni účtovat storno poplatek ve výši 100 % ceny školení.

Publikováno v: Škola OnLine


Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

V době distanční výuky je Škola OnLine výborným prostředkem k zadávání domácích úkolů a testů.

Mgr. Jaroslava Studničková
Základní škola v Chotěšově

Zobrazit další...