05

Zaujaly Vás možnosti tvorby a úprav tiskových sestav ve Škole OnLine? Chcete si vytvářet vlastní sestavy? Absolvovali jste školení pro začátečníky a máte pocit, že chcete vědět více? Pak jsme právě pro Vás připravili navazující školení na tvorbu tiskových sestav pro pokročilejší uživatele, které se uskuteční v Praze a Olomouci.

Cílem navazujícího školení (2. blok), které se bude konat 9. listopadu v Olomouci a 16. listopadu v Praze a je určeno pro uživatele, kteří již ovládají problematiku a postupy obsažené ve školení pro začátečníky, je seznámit se s možnostmi získávání výstupů ze školního informačního systému Škola OnLine. Účastníci školení získají ucelený přehled o možnostech návrhu složitějších tiskových sestav závislých na více zdrojích dat. Specifickém a podmíněném formátování, stejně jako na vytvoření různých sumářů, průměrů, atd.

Přihlásit se můžete po kliknutí na tyto odkazy:


16. 11. 2015 v Praze od 9 do 16 hodin, cena 1.260,-

9. 11. 2015 v Olomouci - školení bylo zrušeno z důvodu nenaplněné kapacity

Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí pro jednoho účastníka.

ŠKOLA ONLINE a.s. si vyhrazuje právo na zrušení školení v případě, že se na školení nepřihlásí dostatečný počet zájemců. Po naplnění minimální kapacity školení Vás budeme kontaktovat, potvrdíme Vám přijetí Vaší přihlášky a zašleme Vám fakturu. Zhruba týden před konáním školení Vám zašleme podrobnější informace o místě, přesném čase konání akce atd.

Kapacita místností je omezena. Doporučujeme proto s registrací neotálet. Registrace je závazná a bude ji možno provést do naplnění kapacity. Ze školení je možné se bezplatně odhlásit 14 dnů před datem konání konkrétního školení. V opačném případě budeme nuceni účtovat storno poplatek ve výši 100 % ceny školení.

Publikováno v: Škola OnLine


Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Pro volbu školského informačního systému dnes existuje více možností, pro naši školu však byla nejlepší volbou právě Škola OnLine.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...