13

Již jen několik málo dnů zbývá na předání dat o žácích ze školních matrik. Letos bylo předávání zahájeno 1. dubna a data musí být předána do pátku 15. dubna. Předávání probíhá na serveru MŠMT na adrese https://matrika.uiv.cz/matrikas/, kde také v horní části stránky pod jednotlivými symboly naleznete aktuální pokyny pro předávání, číselníky a další užitečné informace.

Věříme, že většina škol již data úspěšně předala, nicméně pokud se data teprve předávat chystáte, zkontrolujte si, zda máte ve Škole OnLine správně vyplněné kontaktní údaje a to jak na osobu předávající data, tak na školu. Tyto údaje se předávají na MŠMT společně s daty a slouží k tomu, aby vás MŠMT mohlo kontaktovat v případě nesrovnalostí.

Kontaktní údaje na předávající osobu (telefon a e-mail) vyplníte na kartě zaměstnance a to v menu Administrace - Osobní data - Učitelé (v případě administrátora, který není učitelem, jsou to Ostatní uživatelé). Kontaktní údaje školy vyplníte v menu Administrace - Nastavení - Vlastnosti organizace, kde ve spodní části formuláře kliknete na editační tlačítko (s tužkou) a opět doplníte telefon a e-mail.

Pokud při jednotlivých kontrolách, ať již přímo v aplikaci Škola OnLine, či na serveru MŠMT narazíte na chybu, se kterou si nebudete vědět rady, kontaktujte nás. A to nejlépe na e-mailu hotline@skolaonline.cz (pokud je to možné, přiložte chybový protokol), případně od 8 do 16 hodin na telefonním čísle 378 229 460, rádi Vám pomůžeme.Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Naše škola je se Školou OnLine velmi spokojena. Po zadání všech potřebných dat nám aplikace velmi dobře slouží a usnadňuje práci...

Mgr. Milena Tomanová

Základní škola a mateřská škola Srch, okres Pardubice

 

Zobrazit další...