28

S účinností od 31. 1. 2022 platí výjimka z povinného testování ve školách a z povinného testování zaměstnanců obecně pro osoby, které prodělaly laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u nich doba nařízené izolace a od pozitivního RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2, na jehož základě byla nařízena izolace, neuplynulo více než 30 dnů.

Tato výjimka je aktuálně promítnuta do generování podkladu k testování žáků a zaměstnanců v systému Škola OnLine, který naleznete v menu Výstupy - Tiskové sestavy - Seznam sestav, záložka Tiskové sestavy Školy OnLine pod názvem Seznam žáků ve třídách - testování COVID - 19 nebo Seznam zaměstnanců - testování COVID - 19.

V případě, že jste již sestavu v minulosti používali a máte u sestavy označen příznak "Automaticky aktualizovat", na základě tohoto příznaku došlo k automatické aktualizaci sestavy a není třeba z Vaší strany podnikat žádné kroky, rovnou můžete přistoupit ke generování sestavy.  

Publikováno v: Nepřehlédněte


Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Velkým kladem je přístup do školní matriky a ke všem dalším školním datům prostřednictvím uživatelského jména a hesla z jakéhokoli počítače připojeného k internetu.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...