Vstupy pro 'redakce'

V nadcházejících dnech čekají základní školy zápisy do prvních tříd. Připravili jsme pro Vás v letošním roce několik novinek, které Vám usnadní práci s evidencí budoucích prvňáčků. Samotný postup jak evidovat děti se nemění a je podrobně popsán ve videonápovědě, kterou naleznete ZDE, případně v uživatelské příručce ZDE.

Blíží se konec pololetí a tedy i čas, kdy se bude definitivně rozhodovat, jaké známky přinesou žáci domů na vysvědčení. Během pololetí Vám Škola OnLine pro toto rozhodnutí připravila podklady, ale samotné rozhodování za Vás samozřejmě nevyřeší – zvláště pokud známka vychází nerozhodně.

Společnost Microsoft pořádá letos opět soutěž Office Arena. V této soutěži si žáci 2. stupně základních škol a studenti středních škol mohou otestovat své dovednosti v práci s aplikacemi Office.

Cílem soutěže je motivovat žáky základních a studenty středních škol všech krajů České a Slovenské republiky k práci s moderními informačními technologiemi a pomoci jim tak zajistit lepší pozici nejen ve škole, ale i při vstupu na pracovní trh.

Máte zájem o účast na školení věnovaného užívání a tvorbě tiskových sestav v rámci školního informačního systému Škola OnLine, ale již na Vás nevybylo místo? Byla pro Vás města Karlovy Vary a Praha příliš vzdálená? V současné době připravujeme další termíny pro kalendářní rok 2014!

V případě, že máte zájem o účast na tomto odborném placeném školení, prosíme Vás o nezávazné vyplnění následujícího krátkého dotazníku. Umožníte nám tak zjistit, kde je kolik zájemců a následně vypsat školení co nejblíže Vaší škole.

Krásné a poklidné prožití svátků vánočních a v roce 2014 mnoho zdraví, lásky, spokojenosti a životního optimismu přeje všem pracovníkům škol, žákům, studentům a rodičům Škola OnLine.
Strana 19 z 24První   Předchozí   14  15  16  17  18  [19]  20  21  22  23  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Se Školou OnLine jsme spokojeni, protože došlo k úspoře času, papírů a energie, kterou můžeme věnovat podstatnějším záležitostem.

Mgr. Jaroslav Jirásko
Základní škola K.V.Raise, Lázně Bělohrad

Zobrazit další...