Vstupy pro 'redakce'

Škola OnLine vstoupí do nového školního roku s inovovaným designem. Pokračujeme tak ve změně označení dílčích školních aplikací a grafiky, se kterou se setkáváte již od počátku druhého pololetí školního roku 2012/2013 na těchto webových stránkách. Nyní chceme tuto proměnu dovést do konce a přizpůsobit i vzhled samotných školních aplikací, pro které byl dříve používán název Katedra a Žákovská.

Ve dnech 31. července a 1. srpna 2013 bude probíhat úprava a rozšiřování technické infrastruktury, na které je provozován systém Škola OnLine. Protože se změna zásadním způsobem dotkne i základních síťových prvků, bude po velkou část uvedených dnů systém zcela nedostupný. Uvedená změna se pozitivně promítne ve stabilitě, bezpečnosti i dostupnosti celého řešení a umožní jeho další růst.

Za vzniklé problémy se předem omlouváme

ŠKOLA ONLINE a.s.

Ukončení základní školní docházky je v životě každého žáka zlomová událost. Když k tomu ještě dostanete poslední vysvědčení z rukou ministra školství a ten si s vámi i přiťukne, tak se z toho jistě stane i trvalá vzpomínka. Právě takovou situaci zažívali v poslední školní den tohoto roku deváťáci ZŠ Červený vrch v Praze.

Všem žákům a studentům přejeme krásné prožití prázdnin, naplněných odpočinkem a nezapomenutelnými zážitky. Učitelům a dalším pracovníkům školy pak přejeme dlouhou a poklidnou dovolenou.

Chcete se seznámit s novými funkcemi školního informačního Škola OnLine? Jste novým uživatelem Školy OnLine a chcete se aplikací detailně seznámit? Máte zájem dozvědět se, co je potřeba ve Škole OnLine podniknout před zahájením nového školního roku? Pak právě Vám jsou určena následující bezplatná školení zaměřená na různé oblasti používání školního informačního systému Škola OnLine.

Strana 22 z 24První   Předchozí   15  16  17  18  19  20  21  [22]  23  24  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Školní informační systém Škola OnLine je uživatelsky velmi přívětivý. I méně počítačově gramotní uživatelé se s ním bez problémů sžili během několika málo dnů.

David Švarc
Základní škola Martina Luthera v Plzni

Zobrazit další...