Vstupy pro 'redakce'

Školní informační systém Škola OnLine od minulého týdne umožňuje uživatelům vytvářet vlastní tiskové výstupy v novém prostředí, které je plně integrováno do Školy OnLine. V rámci uvedení této zásadní novinky jsme pro Vás připravili hned několik webových seminářů, které Vám představí novou funkcionalitu a naučí Vás vytvářet své vlastní tiskové výstupy.

Společnost CCA Group a.s. jako realizátor projektu Podpora využití ICT ve výuce průřezových témat na základních školách (CZ.1.07/1.1.00/14.0147) ve spolupráci se společností SCIO připravila pro základní školy z celé ČR srovnávací testování znalostí v oblasti průřezových témat. Testování určené pro žáky 8. a 9. ročníků ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií proběhlo v termínu 18. 2. – 8. 3. 2013.

Nejrozšířenější webový školní informační systém Škola OnLine přichází s revolučním způsobem práce s tiskovými výstupy v prostředí webu. „Jedná se o zlomový bod na českém trhu školních informačních systémů,“ upozorňuje Jiří Pešan, výkonný ředitel společnosti.

V úterý 26. 3. 2013 v době od 14.00 do 15.00 bude společnost ŠKOLA ONLINE a.s. pořádat bezplatný webový seminář věnující se tématům vedení školní matriky v elektronické podobě. Na školení si též ukážeme, jak efektivně využít školní informační systém Škola OnLine k předávání výstupů z ní Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

Školení na správu školní matriky ve Škole OnLine
Strana 23 z 24První   Předchozí   15  16  17  18  19  20  21  22  [23]  24  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Intuitivní systém pro komplexní správu školních dat s lidským přístupem.

Ing. Martin Kocman

Základní škola a mateřská škola Jaroslava Seiferta, Praha 3

Zobrazit další...