Vstupy pro 'Roman Lacko'

Evidence cizích jazyků, kterým se žák vyučuje, je ve Škole OnLine opět o něco jednodušší. Uživatelé mohou od dnešního dne pro jejich nastavování využívat nové funkcionality, která celý proces výrazně zjednodušuje. Potřebnou agendu za celou školu je nově možné vyplnit doslova během několika.

V 21. stolení už bychom těžko hledali školu, která netiskne žákům vysvědčení pomocí počítače. Tradice ručně psaných vysvědčení přetrvává snad pouze v některých třídách prvního stupně základních škol. Využití výpočetní techniky pro tisk vysvědčení totiž přináší školám řadu výhod. Přesvědčte se i vy, že tisk vysvědčení je rychlý – pouze je nutné vydat se tou správnou cestou…

Společnost ŠKOLA ONLINE a.s. dlouhodobě jedná s Centrem pro zjišťování výsledků vzdělávání (CERMAT) o možnosti exportu dat z IS CERTIS za účelem přenosu dat do školního informačního systému Škola OnLine - Katedra. Cílem našeho snažení je, aby škola měla maximálně usnadněnou evidenci dat ve školní matrice a zároveň v rámci modulu Maturity byla dostupná veškerá data o státní maturitní zkoušce za účelem archivace dat.

Na zákaznickou podporu Školy OnLine se v posledních dnech obrací stále více škol s dotazem na možnost převodu dat o složené maturitní zkoušce z informačního systému CERTIS do školního informačního systému Škola OnLine. Tyto dotazy pramení především z informací, které v uplynulých týdnech zazněly na seminářích pořádaných CERMATem pro vedení škol.

Strana 2 z 2První   Předchozí   1  [2]  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Velkým podílem ke komfortnímu používání Školy OnLine přispívá i jejich odborně erudovaná, ochotná a prakticky nonstop fungující technická podpora.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...