Vstupy pro 'Lucie Štruncová'

školní informační systém Škola OnLine - KatedraŠkolní informační systém Škola OnLine – Katedra nabízí uživatelům samostatný modul pro podporu vedení agendy přijímacího řízení na střední a vyšší odborné školy. Tento modul projde v následujících týdnech zásadními úpravami, které rozšíří možnosti evidence dat a jejich následného zpracování.

Škola OnLine podporuje nejnovější verzi špičkového generátoru rozvrhů aSc Rozvrhy. Využít ji můžete například již při vytváření rozvrhu na 2. pololetí školního roku. Kromě verze 2012 máte samozřejmě možnost se Školou OnLine i nadále používat starší verze aplikace. Připravíte se však o řadu novinek, které verze 2012 přináší.

Pro zajištění bezproblémového běhu systému Škola OnLine, je nezbytné vykonávat pravidlně údržbu a kontrolu technických prostředků, na kterých jsou aplikace provozovány.

Na stránku Plánovaná údržba serverů byly proto doplněny termíny pravidelných odstávek serverů pro 1. pololetí roku 2012, během kterých nemusí být dostupné aplikace Katedra, Žákovská, Akademie, Spisovka, OLAT a Portál.

Školní informační systém Škola OnLine vstupuje do roku 2012 s novou verzí aplikace. Aktuální verze školní agendy reaguje na podněty školních rozvrhářů a přináší možnost suplovat náhradní vyučovací hodiny. Realizována byla mimo jiné též funkce příjmu potvrzenek o přijetí záznamu o úrazu Českou školní inspekcí.

Před sebou máme celý rok 2012. Jaký však byl rok 2011 na portálu Školy OnLine? Které téma Vás zaujalo nejvíce?

Vybrali jsme deset článků uveřejněných v předchozích 12 měsících, které si přečetlo nejvíce čtenářů.

Strana 10 z 102První   Předchozí   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Školní informační systém Škola OnLine je uživatelsky velmi přívětivý. I méně počítačově gramotní uživatelé se s ním bez problémů sžili během několika málo dnů.

David Švarc
Základní škola Martina Luthera v Plzni

Zobrazit další...