Vstupy pro 'Lucie Štruncová'

Vánoční prázdniny se pomalu chýlí ke konci a žáci se do tříd vrátí opět v úterý 3. ledna 2012. Již nyní se však mohou žáci a studenti těšit na řadu prádnin v kalendářním roce 2012. Jejich úplný přehled přináší tento článek.


Klidné prožití vánočních svátků a úspěšný nový rok 2012 Vám přeje ŠKOLA ONLINE a. s.

Sdělení MŠMT k vedení školní matriky u závěrečné zkoušky, maturitní zkoušky nebo absolutoria v konzervatoři v případě osob, které nejsou žáky a získaly odborné způsobilosti podle Národní soustavy kvalifikací k řádnému výkonu všech pracovních činností vykonávaných v rámci určitého povolání (15.12.2011 - č.j.: 32217/2011-20).

Vážená uživatelko, vážený uživateli,

z důvodu údržby technické infrastruktury, na které je provozován systém Škola OnLine, může v průběhu 28. prosince 2011 docházet k výpadkům aplikací Katedra, Žákovská, Akademie a OLAT.

Ještě do konce tohoto roku mohou žáci nominovat své oblíbené učitele do ankety Zlatý Ámos 2012. Jedná se již o 19. ročník ankety o nejoblíbenějšího učitele České republiky. Pravidla ankety Zlatý Ámos jsou od prvního ročníku stále stejná. Navrhovat kandidáty na titul mohou jen žáci základních a středních škol. Do přihlášky musí napsat stručnou charakteristiku kandidáta a připojit popis jedné příhody s ním prožité. Důležité je též sehnat podpisy sta osob, které s návrhem souhlasí.

Strana 11 z 102První   Předchozí   6  7  8  9  10  [11]  12  13  14  15  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Škola OnLine je kvalitně vytvořený a propracovaný program, který směřuje přímo k potřebám školy.

Jana Chrtková
Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o.

Zobrazit další...