Vstupy pro 'Lucie Štruncová'

Ojedinělá roadshow, která proběhne v rámci projektu MŠMT Podpora technických a přírodovědných oborů, si klade za cíl poučit žáky základních a středních škol o tom, jak probíhá globální oteplování.

Během prázdnin se školní informační systém Škola OnLine – Katedra rozrostl celou o řadu užitečných funkcí. Třídní učitelé asi nejvíce ocení funkci, která jim zjednoduší omlouvání absence evidované v elektronické třídní knize. Novinka umožňuje pohodlněji vyhledávat hříšníky, kteří ještě nepřinesli třídnímu učiteli omluvenku. Z nového formuláře je možné veškerou již evidovanou absenci velmi jednoduše a rychle omluvit.

Internetové prohlížečeAplikace Katedra, Žákovská a Akademie prošly během letních měsíců řadou významných úprav. Méně viditelnou, nicméně velmi podstatnou změnou je podpora nových verzí internetových prohlížečů. Zářijová verze školního informačního systému přináší podporu i pro Internet Explorer 9, Firefox 6 a Chrome 2.

Školní rok ještě ani nezačal, ale jedné z plzeňských středních škol již anonym vyhrožoval bombou. Policie žádný nástražný systém nenašla. Dva mladíky ve věku 20 let, kteří měli na škole včera skládat zkoušky, však dopadla již za 20 minut.

Ministr školství Josef Dobeš a předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg dosáhli včera v pozdních večerních hodinách shody při řešení současné vládní krize. Ministr Josef Dobeš jednal od pátku s premiérem Petrem Nečasem ve snaze najít řešení situace, kdy ministři TOP 09 odmítali chodit na jednání kabinetu, dokud bude Ladislav Bátora působit na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

Strana 14 z 102První   Předchozí   9  10  11  12  13  [14]  15  16  17  18  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Naše škola je se Školou OnLine velmi spokojena. Po zadání všech potřebných dat nám aplikace velmi dobře slouží a usnadňuje práci...

Mgr. Milena Tomanová

Základní škola a mateřská škola Srch, okres Pardubice

 

Zobrazit další...