Vstupy pro 'Lucie Štruncová'

Evidence zápisových lístkůVíte, že školní informační systém Katedra nabízí svým uživatelům nový způsob, jak rychle zaevidovat zápisové lístky odevzdané úspěšnými uchazeči v rámci přijímacího řízení? Střední školy mohou za tímto účelem využít nový formulář „Evidence zápisových lístků“, který jim umožní pohodlně a rychle zpracovat i stovky přijatých zápisových lístků.

Vážená uživatelko, vážený uživateli,

z důvodu modernizace a rozšíření technické infrastruktury, na které je provozován systém Škola OnLine, dojde v následujících dnech k plánovanému výpadku některých poskytovaných služeb.

Za vzniklé potíže se předem omlouváme, ŠKOLA ONLINE a.s.

V rámci optimalizace ostatních přímo řízených organizací MŠMT vznikl k 1. 7. 2011 Národní ústav pro vzdělávání (NÚV). Ústav vznikl sloučením Národního ústavu odborného vzdělávání s Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze a Institutem pedagogicko-psychologického poradenství.

Milí žáci, rok se s rokem sešel a dnes opět dostanete zhodnocení vaší celoroční školní práce. Je samozřejmé, že ne všichni se budete moci pochlubit takovým vysvědčením, na kterém se zaskví samé jedničky. Chtěl bych ale říci, že zhoršená známka z jakéhokoliv předmětu neznamená žádnou tragédii. Naopak by to pro vás mělo být informací o tom, ve které oblasti je třeba napřesrok přidat, na čem zapracovat a jakému učivu se více věnovat. Věřte, že pokud se tímto pravidlem budete řídit, za rok bude právě to vaše vysvědčení o mnoho lepší a sami na něj budete pyšní.

Škola OnLine přeje všem žákům krásné prožití prázdnin, během kterých získají spoustu nezapomenutelných zážitků.

Všem pedagogickým pracovníkům pak přejeme krásné prožití dovolené, během které načerpají sílu do školního roku 2011/2012.

Strana 15 z 102První   Předchozí   10  11  12  13  14  [15]  16  17  18  19  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Intuitivní systém pro komplexní správu školních dat s lidským přístupem.

Ing. Martin Kocman

Základní škola a mateřská škola Jaroslava Seiferta, Praha 3

Zobrazit další...