Vstupy pro 'Lucie Štruncová'

Je tu nová školní hra FriXion, ve které můžeš vyhrát školní potřeby pro celou třídu. Nasbírej co nejvíc bodů a vyhraj třeba iPad 2 pro tebe a FriXiony pro všechny tvoje spolužáky.

Webový server nové státní maturity dnes opět napadl hacker. Návštěvníky stránek www.novamaturita.cz tak kromě očekávaných informací přivítala i písnička. Autoři v ní poukazují na jednoduchost testů: "Celej rok jsem chlastal, lízal elesdéčko, teď už je to jedno, všude dávám béčko, hurá, na vízu blyští se zasloužená čtverka... Maturujte, je to sranda, zvládne to i vycvičená panda."

Školní informační systém Škola OnLine – Katedra umožní již za několik dnů načíst z IS CESTIS data o státní maturitě. Výměna dat mezi oběma systémy bude realizována přes datový soubor, který budou moci školy získat z informačního systému provozovaného Centrem pro zjišťování výsledků vzdělávání (CERMAT).  Specifikaci dat, která budou v souboru obsažena, uveřejnil CERMAT před několika dny.

V prostorách Středního odborného učiliště gastronomie a podnikání v pražském Hloubětíně se ve dnech 3. – 4. června 2011 konalo celostátního setkání pedagogických pracovníků školních družin a školních klubů. Akce proběhla v rámci Průběžného vzdělávání projektu Klíče pro život – Rozvoj klíčových kompetencí v zájmovém a neformálního vzdělávání, jehož realizátory jsou Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a Národní institut dětí a mládeže.

Už tento čtvrtek o půlnoci má být rozhodnuto o tom, zda spuštění státních maturit obstálo. Do tohoto termínu musí školy zaslat do Cermatu vyhodnocené všechny písemné maturitní testy.

Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Josef Dobeš si jejich dosavadní průběh na dnešním brífinku pochvaloval: „Vše probíhá nad očekávání dobře, technika funguje jak má, jenom ve třech případech jsme měnili DDT a v celém Česku jsme povolali ze zálohy kvůli onemocnění pouze osm náhradních školních maturitních komisařů,“ zdůraznil.

Strana 16 z 102První   Předchozí   11  12  13  14  15  [16]  17  18  19  20  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Obsluha Školy OnLine je snadná a intuitivní, což kvitují všichni učitelé bez rozdílu věku.

Jana Chrtková
Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o.

Zobrazit další...