Vstupy pro 'Lucie Štruncová'

Chystá se některý z vašich potomků k přijímacímu řízení na střední školu nebo víceleté gymnázium? Pak máte poslední šanci jej přihlášit na Podzimní srovnávací zkoušky Scio. Uzávěrka přihlášek totiž je už 6. 11. 2008. Vyhodnocení vykonaných srovnávacích zkoušek z českého jazyka, matematiky a dalších studijních předpokladů poskytne uchazeči o středoškolské studium a jeho rodičům podrobný rozbor výsledků, doporučení k výběru školy a přípravě na přijímací zkoušky. Žáci se rovněž dozví, jaké jsou jejich znalosti ve srovnání s vrstevníky...

Vzhledem k tomu, že se množí dotazy na termíny uzávěrek pro elektronické odesílání dat ze škol do centrální matriky ÚIV, upozorňujeme uživatele Školy OnLine na následující fakta:
VŠECHNY školy typu VOŠ měly za povinnost odeslat data do konce října, VŠECHNY základní školy, střední školy a konzervatoře mají povinnost předat údaje do matriky do konce listopadu tohoto roku.

Podrobné informace ohledně termínů předávání dat najdete zde.

Nápovědu pro správu dat v Katedře, důležitých pro školní matriku ÚIV, najdete zde, nápovědu pro odesílání dat z Katedry do školní matriky ÚIV najdete zde.

Novinkou jsou videonápovědy ke správě dat v Katedře a odesílání dat do školní matriky ÚIV, které si můžete spustit v sekci Videonápovědy tohoto portálu. 

Tým Škola OnLine, 27.11.2008

Gymnázium BotičskáŠkola OnLine neustále rozšiřuje svou spolupráci se školami všech stupňů a typů po celé České republice. Zatím posledním krokem je dohoda s pražským Gymnáziem Botičská o zřízení střediskové školy aplikace Škola OnLine. Garantem nové střediskové školy se stal pan Evžen Markalous.

Gymnázium Botičská bude ve spolupráci s týmem Školy OnLine poskytovat hotline všem uživatelům aplikací Katedra a Žákovská z Prahy a středních Čech. Rovněž administrátorům systému Škola OnLine ze škol a učitelům umožní v případě zájmu proškolení v práci s Katedrou.

Veškeré informace o nové střediskové škole včetně kontaktů na garanta najdete ZDE.

Tým Škola OnLine, 16.10.2008

Vážení uživatelé systému Škola OnLine,

upozorňujeme vás, že tuto sobotu, tj. 11. října 2008, budou zhruba od 9.00 do 12.00 probíhat technologické úpravy. Systém proto bude po tuto dobu nedostupný.

Děkujeme za pochopení.

Tým Školy OnLine, 8.10.2008

Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Ondřej Liška a evropská komisařka pro regionální rozvoj a evropská komisařka pro regionální politiku Danuta Hübnerová v Bruselu 1. října slavnostně podepsali Operační program Výzkum a vývoj pro inovace (OP VaVpI). Ten má do roku 2013 podpořit český výzkum a vývoj 2,4 miliardami eur z prostředků z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Eurokomisařka Hübnerová již dříve označila české zpracování operačního programu za vzor při využívání prostředků ze strukturálních fondů EU v souladu s Lisabonskou strategií. "Beru to jako ocenění práce, kterou jsme za posledních několik měsíců udělali," řekl ministr Liška a dodal, že česká odborná veřejnost je ve své velké většině s programem spokojena. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy před dvěma týdny doporučilo na základě hodnocení nezávislého mezinárodního expertního týmu šestici projektů nových špičkových výzkumných center, jejichž vybudování by mohlo být hrazeno právě z prostředků OP VaVpI. Bližší informace naleznete zde.

MŠMT, 1.10.2008

Strana 89 z 102První   Předchozí   84  85  86  87  88  [89]  90  91  92  93  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Velkým podílem ke komfortnímu používání Školy OnLine přispívá i jejich odborně erudovaná, ochotná a prakticky nonstop fungující technická podpora.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...