Vstupy pro 'Lucie Štruncová'

ŠKOLA ONLINE se stala partnerem projektu "ICT vzdělávání pedagogů v Plzeňském kraji". Cílem projektu je rozvoj odborných kompetencí pedagogických pracovníků základních a středních škol v Plzeňském kraji v oblasti využití moderních informačních a komunikačních technologií ve výuce.

Nejnovější verze školního informačního systému Škola OnLine přináší několik zásadních změn. Jak již bylo dříve ohlášeno, nejzásadnější změny jsou spojeny s evidencí přijímacího řízení.

Zajímá vás, jakým směrem se bude ubírat rozvoj informačních a komunikačních technologií ve školství v tomto roce? Jste odborný učitel, ICT metodik, řešíte nákup výpočetní techniky pro školu, nebo se přímo podílíte na řízení školy? Pak byste rozhodně 22. března neměli chybět na odborné konferenci „ICT ve školství 2012“.

Již za necelý měsíc se rozběhne další kolo sběru dat ze školní matriky. Tentokrát bude organizované přímo Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, které převzalo v tomto směru agendu bývalého Ústavu pro informace ve vzdělávání. Ten zanikl na konci minulého kalendářního roku.

Ministr Josef Dobeš se v úterý setkal s šesti zástupci studentů plzeňských práv, která by měla podle rozhodnutí akreditační komise po 31. říjnu zaniknout. „Plně respektuji rozhodnutí akreditační komise, o dalších krocích se ale rozhodnu až po pečlivém prostudování všech předešlých rozhodnutí akreditační komise a po obeznámení se s právními analýzami ohledně fakulty,“ vyjádřil svůj záměr ministr Dobeš.

Strana 9 z 102První   Předchozí   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Pro vedení školy je jednoduché provádět kontrolu docházky, hodnocení a probrané učivo u jednotlivých žáků nebo celých tříd.

Mgr. Karolína Žáková
SSUPŠ - Zámeček

Zobrazit další...