Vstupy pro 'Eva Sýkorová'

S koncem prvního pololetí se na školách blíží jarní prázdniny. Jejich termíny v jednotlivých krajích zjistíte v tomto článku.

Na závěrečném zasedání klíčové aktivity Podpora informačního systému pro mládež realizované v rámci národního projektu Klíče pro život, jehož cílem je podpora a zkvalitnění oblasti zájmového a neformálního vzdělávání, se v Praze 18. ledna 2012 setkali pracovníci informačních center pro mládež.

Blíží se konec 1. pololetí školního roku a s ním uzavírání klasifikace za tuto část školního roku. Tento článek nám sdělí, co je zapotřebí udělat před samotným tiskem vysvědčení. Dozvíme se také zajímavé tipy pro zadávání tzv. uzávěrek učitele, třídního učitele a učitele zájmových útvarů.

Za 4 měsíce existence značky Rodiče vítáni se pod touto značkou certifikovaly více než dvě stovky certifikovaných škol. Jejím smyslem je pojmenovat prostřednictvím jednotlivých kritérií, podle čeho rodiče poznají vstřícnou školu. Rodičům letošních prvňáčků nová služba umožňuje vybírat si v okolí bydliště školu i podle ochoty jejího vedení spolupracovat s rodičovskou veřejností. Z 205 certifikovaných škol se jedná o 121 základních škol, 72 škol, které jsou spojené s mateřskou školou, 9 víceletých gymnázií a 3 školy speciální.

Dnešním dnem startují na základních školách zápisy do prvního ročníku. V tomto článku si proto ukážeme, jakým způsobem můžeme budoucí prvňáčky evidovat ve školním informačním systému Škola OnLine. Dozvíme se však i zajímavé informace o výstupech a dokumentech, které je možné nad touto agendou generovat.

Strana 63 z 100První   Předchozí   58  59  60  61  62  [63]  64  65  66  67  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Pro vedení školy je jednoduché provádět kontrolu docházky, hodnocení a probrané učivo u jednotlivých žáků nebo celých tříd.

Mgr. Karolína Žáková
SSUPŠ - Zámeček

Zobrazit další...