Vstupy pro 'Eva Sýkorová'

Do 29. února 2012 máte možnost přihlásit se do soutěže „Zaostřeno na toleranci“. Jejím cílem je propagovat toleranci a rozmanitost ve školním kolektivu a ohleduplnost dětí k těm, kteří se nějakým způsobem liší, např. barvou pleti, náboženským vyznáním, původem, vzhledem, nadaností, fyzickým či mentálním postižením.

Škola OnLine - KatedraVýstupní hodnocení žáka může středním školám sloužit jako vodítko v rámci přijímacích zkoušek. Tento článek shrnuje možnosti školního informačního systému Škola OnLine – Katedra v oblasti evidence a tisku výstupního hodnocení žákům zákaldních škol.

V uplynulých dnech došlo k setkání Josefa Dobeše s velvyslancem Spolkové republiky Německo Detlefem Lingemannem. V rámci této schůzky vyzdvihl ministr školství tyto hlavní oblasti spolupráce ve vzdělávání mezi oběma státy:

Zápisovým lístkem potvrzuje uchazeč o studium úmysl stát se žákem příslušné střední školy. Žákům základní školy jej vydává ředitel/ka základní školy do 15. března. Často je žákům vystavován společně s vysvědčením na konci 1. pololetí a ti jej pak odevzdávají při přijímacím řízení na SŠ. V tomto článku se dozvíme, jak ve Škole OnLine vytisknout a evidovat zápisové lístky.

Již 20 z 26 akademických senátů odmítlo návrh vysokoškolských reforem, tímto krokem se tak připojily k většině nespokojených studentů. Dle škol neřešilo MŠMT jejich připomínky, proto svoji kritiku poslaly přímo vládě. Josef Dobeš však tvrdí, že postupoval dle legislativy.

Strana 64 z 100První   Předchozí   59  60  61  62  63  [64]  65  66  67  68  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Pro volbu školského informačního systému dnes existuje více možností, pro naši školu však byla nejlepší volbou právě Škola OnLine.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...