Vstupy pro 'Eva Sýkorová'

V konferenčních prostorách Národního informačního centra pro mládež v Praze sešli u kulatého stolu zástupci zaměstnavatelů, vzdělavatelů a vysokých škol s realizátory klíčové aktivity Studium pedagogiky volného času, která probíhá v rámci národního projektu Klíče pro život. Hlavním cílem setkání bylo nabídnout prostor pro odbornou diskusi nad aktuálními tématy profesní přípravy pedagogů volného času a o prostupnosti počátečního, celoživotního a dalšího vzdělávání, v jejichž rámci lze kvalifikaci získávat.

CERMAT připravil pro letošní maturanty informační brožuru Průvodce žáka přihlašováním k maturitní zkoušce 2012 – Podávám přihlášku k maturitě 2012. Žákům poskytne informace o přihlašování k maturitní zkoušce 2012.

Koncem listopadu přijelo do Státních léčebných lázní Karlova Studánka v Moravskoslezském kraji bezmála tři sta ředitelů a pedagogických pracovníků středisek volného času a domů dětí a mládeže na své jubilejní, v pořadí již desáté setkání. Cílem dvoudenní akce, která proběhla v rámci klíčové aktivity Průběžné vzdělávání projektu Klíče pro život, byla především vzájemná výměna zkušeností z práce s dětmi a mladými lidmi.

Dne 1. prosince bylo v rámci projektu Dětský čin roku 2011 na Staroměstské radnici v Praze oceněno 8 dětí. Akce se konala již posedmé a děti v ní mohly soutěžit v těchto sedmi kategoriích: Záchrana lidského života, Pomoc v rodině, Pomoc jiným dětem, Pomoc ostatním lidem, Pomoc přírodě, Dobrý nápad a Pomoc n@ netu. Cenu v kategorii Pomoc v rodině předal ministr školství Josef Dobeš. Zároveň podotknul, že statečné skutky dětí dokazují jejich ochotu činit dobro a pomáhat druhým lidem.

MŠMT vyhlásilo letos již 2. ročník celostátní soutěže SAPERE – vědět, jak žít. Jejím cílem je ověřit znalosti žáků v oblasti zdravé výživy a vzbudit v nich zájem o zdravý životní styl, dále pak prevence před obezitou a poruchami příjmu potravy (anorexie, bulimie) a dalšími nemocemi spojenými s nedodržováním zásad zdravého životního stylu.

Strana 67 z 100První   Předchozí   62  63  64  65  66  [67]  68  69  70  71  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Škola OnLine je pro naše gymnázium naprosto nezbytná součást existence.

Mgr. Jan Řepík
Gymnázium Františka Křižíka a základní škola

Zobrazit další...