Vstupy pro 'Eva Sýkorová'

Obce, které hlásí nedostatek míst pro děti v mateřských školách, využívají možnosti nechat si postavit tzv. kontejnerové školky montované z plechů. Výhodou je jejich postavení maximálně za dva měsíce a s tím spojené o 30 % nižší finanční náklady než kamenné stavby, např. cena jednotřídky se pohybuje mezi 2,5 a 5 miliony korun.

Partnership neboli dohoda mezi Evropskou komisí a Radou Evropy v oblasti mládeže vybízí mladé Evropany, aby projevili svůj názor k násilí páchaném mladými lidmi na začátku srpna tohoto roku v Londýně (Tottenhamu). Odtud se v následujících třech dnech rozšířilo do ostatních čtvrtí Londýna a i jiných anglických měst.

Ministr školství Josef Dobeš se setkal v Hodoníně s Eugenem Jurzycou, ministrem školství Slovenské republiky, za účelem sdílení zkušeností obou stran z oblasti školství a vzdělávání.

Na internetu byly založeny nové stránky, jimiž dávají studenti z Brna najevo svůj nesouhlas, aby úředník Ladislav Bátora nadále setrvával ve funkci personálního vedoucího MŠMT. Iniciovali tedy otevřený dopis a sbírají k němu podpisy ze strany veřejnosti.

V následujících týdnech bude Vaše škola nepochybně řešit vytváření rozvrhu pro nový školní rok. Tento článek Vás provede vytvářením rozvrhu v aplikaci aSc Rozvrhy, která patří mezi špičku nástrojů pro generování rozvrhu a je možné ji propojit se školním informačním systémem Katedra.

Strana 69 z 92První   Předchozí   64  65  66  67  68  [69]  70  71  72  73  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Naše škola je se Školou OnLine velmi spokojena. Po zadání všech potřebných dat nám aplikace velmi dobře slouží a usnadňuje práci...

Mgr. Milena Tomanová

Základní škola a mateřská škola Srch, okres Pardubice

 

Zobrazit další...